Mardin Yeşilli Evde Masaj Si̇tare

By | Aralık 2, 2018

Kendinden önce olan bütün burçlardan bir parça özellik taşıyan balık burcu kişileri, dünyayı zengin kılan, fedakar, merhametli, romantik ve idealist karakteri ile yüksek bir yaşam enerji türüne ihtiyaç duymaktadır. Mardin yeşilli evde masaj Balık burcuna ait olanların enerjisini dengeleyen lavanta, ıhlamur, ardunya, kavun, yosun esanslarından üretilen balık burcuna özel masaj yağı ile vücut ve ciltteki dinginlik anında hissedilebilir.

Enerji veren bu masaj uygulamasına başlamadan önce vücutta rahatlama etkisi olan peeling uygulanır. Ardından peeling duş ile temizlenir ve sonra bu özel karışım ile kişi kova burcu terapisinin uygulamasına dahil olur. Yeşilli evde masaj

Planlamalara örnek veren ve detaycı olan oğlak burcu oldukça genç yaşlarda olgunlaşır. Oğlak burcunda stres azaltan ve vücuttaki enerjisini arttıran aloe vera, nane, çilek, kivi ve menekşe etkenli esanslardan yapılan masaj yağı ile vücuttaki enerjinin ruhunuz ve bedeninizde dengelendiğini hemen fark edeceksiniz. Bu uygulamaya başlamadan önce diğer burçlarda da olduğu gibi peeling ile temizlik ve rahatlama sağlanır. Mardin yeşilli evde masaj . Bunu takiben de özel olarak hazırlanan karışım ile terapiye başlanır.