Mardin Savur Mutlu Son Masaj Uhde

By | Aralık 1, 2018

Doğal ilaç olarak tabir edilen masaj, ilaç kullanmadan ya da kimyasal bir maddeye maruz kalmadan ağrılarınızdan kurtulmanıza ve ruhsal anlamda rahatlamanıza yardımcı olan bir tedavi yöntemidir. Mardin savur mutlu son masaj

denilince de akla en iyi sonuçlar veren uzak doğu masajları gelmektedir. Son otuz yıllık zaman diliminde batıda giderek daha büyük önem kazanan, popülerleşen ve çeşitlenerek yayılan geleneksel Çin masajı Shiatsu yani parmak basıncı masajı ve akupunktur tekniği en sık tercih edilen ve giderek gelişen teknikleri olmaktadır.

Uzakdoğu menşeli olan masaj teknikleri, çoğunlukla vücudun enerji deposunun dengede kalabilmesini sağlamaya çalışmakta ve kendine has şifa gücünü ve savunma mekanizmasını da güçlendirme amacını gütmektedir. Savur mutlu son masaj Bu metotların temel amacı, vücuttaki yaşam enerjisinin meridyenler adı verilen özel güzergahlardan aktığına inanmaktadır.

Meridyenlerden birinde enerji akımı çalışmaz ise, buna bağlı organ da doğru işlev yapamaz ve bu birey kendini rahatsız hisseder. Shiatsu ya da akupres tekniği bahsi geçen noktaları baskı ve basınç yardımıyla düzeltmenin mümkün olduğunu göstermekte ve enerji akımının kesilmemesi için yapılan bir parmak basıncı masajı türüdür. Mardin savur mutlu son masaj . Oldukça uzun süredir kullanılmaktadır.