Mardin Evde Masaj Soneda

By | Aralık 2, 2018

Refleksoloji masaj yönteminin oldukça faydalı yanlarının olmasını yanı sıra uygulanmasının sakıncalı olduğu durumlar da mevcuttur. mardin evde masaj Örneğin, gebelik gibi durumlar kritik bir süreçten geçtiği için diğer türlerin yanı sıra refleksoloji uygulaması da sakıncalı olan durumlardan biridir. Özellikle bebeğin gelişme döneminde yapılacak yanlış bir masaj ya da hareket düşük veya erken doğum olasılığını tetiklemektedir.

Gebeliğin yanı sıra ateşli bir hastalığa maruz kalan beden de bulunan kan akış hızı refleksoloji uygulamasıyla birlikte hızlanması sonucu hastalığa sebebiyet veren bakterilerin vücuda yayılarak farklı hastalıkları tetiklemesine neden olur. Mardin evde masaj Aynı şekilde damar rahatsızlığı bulunan kişilerde de bu uygulamanın yapılması, var olan pıhtının yavaş yavaş beyin ya da kalp damarlarına doğru ilerleyerek çok ciddi sorunlara neden olabilir.

Birçok açıdan sakıncalı bulunan refleksoloji masaj tedavisi ülserli hastalarda, kan basıncı ve preklemsi sıkıntısı gibi rahatsızlıklar yaşayan hastalar için de tavsiye edilmeyen bir uygulamadır. Bu tür uygulamaları gerçekleştirmeden önce bu alanda uzman olan kişilerce bilgi alınması oluşabilecek sıkıntıların önüne geçer. mardin evde masaj .