Mardin Artuklu Evde Masaj Süheyla

By | Aralık 2, 2018

M. Mardin artuklu evde masaj Ö 2700 yıllarında Çin civarında keşfedilen masaj yöntemi, varlığı bilinen ilk tıbbi uygulamalar arasında yer alıyor. Dokunma merkezli olarak insanda birçok hastalığı tedavi eden bu yöntem, ruhsal olarak da insan sağlığına olumlu etkilerde bulunuyor. Günümüzde özellikle çalışma hayatında çok uzun süre vakit geçirildiği için, insanlarda fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklar daha fazla meydana geliyor. Artuklu evde masaj Bu nedenle uygulamaya günümüzde çok daha fazla ihtiyaç olduğunu görüyoruz.

uygulamalarının insanlarda yarattığı herhangi bir ağrı hissi ya da yan etki yoktur. Vücutta herhangi bir problem olmasa bile, genel vücut sağlığı için de bu yönteme başvurmak mümkündür. Mardin artuklu evde masaj . Her yaş grubundan insanın rahatça başvurabileceği bu yöntem, yarım saat civarında süren seanslar halinde uygulanır.

Bu seanslarda sizlere masör ya da masöz adını verdiğimiz uzman kişiler eşlik eder. Bütün seans boyunca kişilerin vücutlarında istenilen bölgelere ritmik darbeler yapılır. Bu darbeler tüm organların tek tek uyarılmasına ve kan akışının hızlanmasına neden olur. yönteminde kişilerin ruhsal gevşeme yaşamasının temel sebebi de bu olmaktadır.