Mardin Kızıltepe Evde Masaj Suna

By | Aralık 2, 2018

Özellikle bahar ayları ve kış aylarında bel ve boyun tutulmaları çok olur. Mardin kızıltepe evde masaj Bu süreç ağrılı ve sancılı geçer, Bazen tedavi edici ilaçlar olumlu sonuç vermezler. Kişilerin bu durumda başvurduğu ve koca karı yöntemleri olarak bilinen yöntemlerden biri olan o bölgeye yumuşatma ve gevşetme özelliği olan yağlar ile masaj yapma olumlu sonuçlar verir.

Sertleşen ve kilitlenen eklem ve kaslara zeytinyağı, argan yağı, Hint yağı ile yapılan ovalama yöntemi yağ ve ovalamanın etkileşimi sonucu ısınarak rahatlama ve gevşeme gösterir. Kızıltepe evde masaj Bu ovalama yöntemi dairesel ve yumuşak el hareketlerini içerir. Fazla sert yapılması durumunda deri kızarıklığı, morarma ve çürümeleri aplikasyon olarak gözlemlenir. Bel ve boyun bölgesi bu masaj sonrası sıcak tutacak bir havlu ya da atkı ile sarılır ki sorunlu bölge ısı etkisinde tüm yağı emsin. Mardin kızıltepe evde masaj .

15 dakika süren bu masaj ile mevsimsel bel ve boyun ağrılarından kurtulmak mümkün olur. Ek tedbir olarak bu bölgelere sıcak su torbaları ile de terapi uygulaması devam ettirilebilir.